ثبت نام
حساب کاربری
انتخاب زبان : English
امروز : 1398/04/29

همزمان با جشنواره قصه گویی برگزار می شود؛

نشست های علمی و کارگاه های تخصصی ویژه مديران فرهنگى ،دانشجویان و هنرمندان

کمیته علمی بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی 2 نشست علمی و 5 کارگاه آموزشی در جشنواره قصه گویی برگزار می کند

به گزارش ستاد خبري بيست و يكمين جشنواره بین المللی قصه گويي، مخاطبان این برنامه ها مدیران فرهنگی، دانشجویان، قصه گویان، معلمان و مربیان هستند.

کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی در این دوره از جشنواره به صورت پنل برگزار می‌شود و افراد بنام و چهره هاي شناخته شده، برگزاری این پنل ها را عهده دار خواهند بود.

″نشست عصر ارتباط، تبادل فرهنگی و حیات قصه ها ″

این نشست روز سه شنبه 27 آذر ماه ساعت 16:00 تا 19:00 توسط دكتر مرجان فولادوند، نويسنده و پژوهشگر و دكتر محمود گلزاري، عضو هيات علمي دانشگاه علامه طباطبايي و دكتر شهرام گيل آبادي عضو هيات علمي دانشگاه صداوسيما، برگزار می شود، علاقمندان برای ثبت نام می توانند به https://evnd.co/8YLR1 مراجعه کنند.

″نشست قصه گویی، مهارت زندگی، اجتماعی شدن″

روز چهارشنبه 28 آذر ماه از ساعت 16:00 تا 19:00توسط دكتر مصطفي مهرآيين عضو هیات علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی، دكتر حسن ذوالفقاري عضور هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس، دكتر فهيمه حسين زاده جامعه شناس و دكتر محمدجواد قنواتي مدیر بخش فولکلور و ویراستار علمی دانشنامه فرهنگ مردم برگزار می شود، علاقمندان برای ثبت نام می نوانند به https://evnd.co/KRJVq مراجعه کنند.

″کارگاه قصه هاي مدرن، نياز امروز كودكان ″


دو شنبه 26 آذرماه از ساعت 16-14، توسط آليسا دونجوبانگ قصه گوي حرفه اي از کشور کره برگزار می شود و علاقمندان برای ثبت نام می توانند به https://evnd.co/E2bVo مراجعه کنند.

كارگاه ″قصه گويي تعاملى″

روز دوشنبه 26 آذرماه از ساعت 16 تا 18 توسط مصطفی رحماندوست شاعر، نویسنده و مترجم برگزار می شود علاقمندان به ثبت نام می توانند به https://evnd.co/xPDT0 مراجعه کنند.

″كارگاه چگونه قصه گويى اثربخش باشيم″


روز سه شنبه 27 آذر ماه ساعت 14 تا 16 توسط كاسپر سورنسن، قصه گوي حرفه اي از كپنهاگن برگزار می شود و علاقمندان برای ثبت نام می توانند به https://evnd.co/lwRpx مراجعه کنند.


″کارگاه قصه گويي با روش هاي جديد و رويكردهاي نو″

روز چهارشنبه 28 آذر ماه از ساعت 10 تا 12 توسط پوپك عظيم پور، عضو هيات علمي دانشكده هنرهاي نمايشي و موسيقي دانشگاه تهران برگزار می شود علافمندان به ثبت نام می توانند به https://evnd.co/dKuQ0 مراجعه کنند.

″کارگاه خلق قصه ها در تعاملات بين المللي″


روز چهارشنبه 28 آذر ماه از ساعت 14 تا 16 توسط كي ران شاه قصه گوي حرفه اي از کشوراستراليا برگزار می شود علاقمندان به ثبت نام می توانند به https://evnd.co/bOY06 مراجعه کنند.

مکان برگزاری کارگاه های تخصصی در محل کلاس های علمی کاربردی کانون و نشست‌های تخصصی در محل كاخ جشنواره واقع در خيابان حجاب، كانون پرورش فكرى كودكان و نوجوانان برگزار مى شود.


همچنين كارگاه هاى آموزش مهارتهاى قصه گويى ويژه پدران و مادران در تمامى ايام جشنواره صبح و بعد از ظهر برگزار خواهد شد.