ثبت نام
حساب کاربری
انتخاب زبان : English
امروز : 1398/01/30

با حکم معاون فرهنگی و رییس بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی؛

داوران بخش منطقه‌ای جشنواره قصه‌گویی معرفی شدند

با حکم محمدرضا زمردیان معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و رییس بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، داوران بخش منطقه‌ای جشنواره‌ بین‌المللی قصه‌گویی معرفی شدند.

به گزارش روابط‌عمومی جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، بر اساس این احکام، علی خانجانی، از قصه‌گویان، نویسندگان و پژوهشگران حوزه کودک و نوجوان، به عنوان رییس هیات داوران منطقه‌ای جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، حسن دولت‌آبادی، از نویسندگان برگزیده حوزه کودک و نوجوان، مجید قناد، مجری با سابقه تلویزیون، محمدرضا یوسفی، نویسنده و نظریه‌پرداز ادبیات کودکان و نوجوانان، علی کاشفی‌خوانساری، نویسنده‌، شاعر‌، پژوهشگر‌ و منتقد‌ حوزه ادبیات کودک و نوجوان و سارا روستاپور، مجری کودک و نوجوان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، به عنوان داوران بخش منطقه‌ای انتخاب شدند.

بر این اساس، حسن دولت آبادی و مجید قناد، داوران منطقه 1 خواهند بود که در استان اردبیل و در تاریخ‌های 19 و 20 آبان برگزار می‌شود خواهند بود. محمدرضا یوسفی و مجید قناد، داوری جشنواره منطقه 2 را برعهده خواهند داشت که در استان مرکزی و در تاریخ‌های 22 و 23 آبان برگزار می‌شود. حسن دولت‌آبادی و مجید قناد، به عنوان داوران منطقه 3 که در استان خوزستان و در تاریخ‌های 30 آبان و اول آذر برگزار می‌شود خواهند بود. داوری منطقه 4 که در استان کرمان و در تاریخ‌های 6 و 7 آذر برگزار می‌شود بر عهده علی کاشفی خوانساری و مجید قناد است و مسئولیت داوری قصه‌های منطقه 5 که در روزهای سوم و چهارم آذرماه برگزار می‌شود به علی کاشفی خوانساری و سارا روستاپور سپرده شده است.