ثبت نام
حساب کاربری
انتخاب زبان : English
امروز : 1399/09/11

نشست خبری مدیر کل کانون استان قزوین

در آستانه هفته ملی کودک و برگزاری مرحله استانی بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین در یک نشست خبری شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی قصه گویی، درتاریخ 8 مهر 1397، نشست خبری اعلام برنامه‌های هفته ملی کودک در کانون استان قزوین برگزار شد.

در این نشست که خبرنگاران نشریات استانی، صدا و سیما ، خبرگزاری‌های استان و دیگر اهالی رسانه در آن حضور داشتند، «مژده اروجی» مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین به تشریح برنامه‌های هفته ملی کودک و شیوه برگزاری مرحله استانی جشنواره قصه‌گویی پرداخت.

اروجی در این نشست، با بیان این که امسال از 14 تا 20 مهر به عنوان هفته ملی کودک شناخته می‌شود، برخورداری همه بچه‌های استان از برنامه‌های این مناسبت و ایجاد نشاط و شادی در کودکان و نوجوانان را از سیاست‌های کانون در برنامه‌ریزی ویژه‌برنامه‌های این روزها برشمرد.

وی با اشاره به شعارهفته ملی کودک امسال، «آینده را باید ساخت»، ایجاد حس اعتماد به نفس، پویایی، خودباوری، تعهد و امید به آینده در کودکان و نوجوانان را از جمله اهداف انتخاب این شعاردانست و در زمینه هماهنگ سازی برنامه‌های این هفته با رویکرد این شعار، مواردی را بیان کرد.

در ادامه دبیران استانی جشنواره قصه گویی سارا سیاح (کارشناس فرهنگی کانون ) و هفته ملی کودک اعظم یوسفی(کارشناس فرهنگی کانون)، درباره جزییات برنامه‌های در پیش روی کانون با خبرنگاران مهمان به گفت و گو نشستند.

شعرخوانی و معرفی کتاب کارشناس آفرینش‌های ادبی کانون استان قزوین«مهدی مردانی»، بخش پایانی این نشست خبری بود.