ثبت نام
حساب کاربری
انتخاب زبان : English
امروز : 1399/09/11

همه زندگی انسان یک قصه است

استاندار قزوین در آیین اختتامیه مرحله استانی بیست و یکمین مسابقه بین المللی قصه‌گویی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین درباره قصه زندگی انسان، با مهمانان این مراسم سخن گفت.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی قصه گویی، در تاریخ 18 مهر 1397، هم‌زمان با هفته ملی کودک، آیین اختتامیه مرحله استانی بیست و یکمین مسابقه بین المللی قصه‌گویی با حضور «عبدالمحمد زاهدی» استاندار قزوین و دیگر مسوولان در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی امام خمینی(ره)به پایان رسید.

استاندار قزوین، با گرامی‌داشت هفته ملی کودک و سپاس از تلاش مدیرکل کانون و دست اندرکاران مرحله استانی بیست و یکمین مسابقه بین المللی قصه‌گویی در قزوین، از مدیران و مهمانانی که به احترام بچه‌ها در این برنامه شرکت کردند، قدردانی کرد.

وی درادامه ضمن بیان این که همه زندگی انسان یک قصه است که گذشته، امروز و آینده را در برمی گیرد، قصه‌ را همراه همیشگی جامعه بشری دانست.

وی افزود در قصه گویی، به شیوه هنرمندانه‌ای خوب گوش دادن، تمرکز روی موضوعات خاص و خلاقیت به کودکان، آموزش داده می‌شود که همین ویژگی‌ها به اهمیت و اثرگذاری قصه می‌افزاید.

در این مراسم، درادامه اجرای چند برنامه متنوع، با معرفی قصه‌گویان برگزیده، مرحله استانی بیست و یکمین مسابقه بین المللی قصه‌گویی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قزوین به پایان رسید.