ثبت نام
حساب کاربری
انتخاب زبان : English
امروز : 1398/03/30

دهم الی هفدهم شهریور؛

جشن‌های قصه‌گویی در مراکز کانون یزد، برگزارمی‌شود

جلسه‌ی هماهنگی جشن‌های قصه‌گویی با حضوررابط قصه‌گویی کانون استان و مربیان مسوول مراکز فرهنگی هنری شهرستان یزد، در اداره کل کانون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی قصه گویی، در این جلسه پیرامون برگزاری جشن‌های قصه‌گویی به مناسبت بیست و یکمین جشنواره‌ی بین‌المللی قصه‌گویی تبادل نظر شد و مقرر گردید مراکز فرهنگی هنری شهرستان‌ها و مراکز استان یزد به شکل مشترک جشن‌های قصه‌گویی را برگزار کنند.

مهدی آرایی رابط قصه‌گویی کانون استان، گفت: با توجه به اهمیت قصه و قصه‌گویی، جشن‌های قصه‌گویی ۱۰ الی ۱۷شهریور۹۷ در مراکز فرهنگی هنری کانون استان برگزار می‌شود و به نوعی زمینه‌ای است برای حضور قصه‌گویان در بیست و یکمین جشنواره‌ی بین‌المللی قصه‌گویی که مرحله‌ی استانی آن در ماه مهر و در هفته‌ی ملی کودک برگزار خواهد شد.

وی افزود: جشن‌های قصه‌گویی با حضور پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها، دختران  و پسران ۱۴الی۱۸ سال و نیز قصه‌گویان ۱۸سال به بالا برگزار می‌شود و با ارسال فیلم قصه‌گویی آن‌ها به دبیرخانه‌ی استانی جشنواره، درصورت پذیرش توسط داوران، شرایط حضورشان در مرحله‌ی استانی بیست و یکمین جشنواره‌ی بین‌المللی قصه‌گویی فراهم خواهد شد.

مهدی آرایی درپایان عنوان کرد: امیدواریم با حضور خوب و گسترده علاقه‌مندان در جشن‌های قصه‌گویی، شاهد حضور چشمگیر قصه‌گویان درمرحله‌ی استانی بیست ویکمین جشنواره‌ی بین‌المللی قصه‌گویی باشیم.